Ana Sayfa / Kurumsal / Firma Profili

Firma Profili

Ülkemize, bölgemize ve şehrimize güvenilir, kaliteli, modern yapılar kazandırmak için 1999 yılında yola çıktık. Dönemin teknolojilerini, taleplerini, modern mimari yapısını tecrübe ile harmanlayarak her dönemin en kaliteli yapıları yapmaya devam ediyoruz.

 

1992 den beri Gaziantep'in bir çok bölgesinde konut, iş yeri petrol, villa ve ticari üniteler inşaa ettik. Kalite, dürüstlük ve doğruluktan kazandığımız güç bugün ki başarımızın sırrıdır. Bugün bölgenin marka müteahhitlik firması olarak bize duyduğunuz güvenin farkındalığıyla projelerimizi yürütüyor, bölgemizin istihdam yükünü omuzluyor ve sizler için güvenilir konutlar üretmeye devam ediyoruz.

 

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek iş gücümüze katıyoruz. AR-GE ile her geçen gün en iyisini hedefleyerek gelişiyoruz. Mutlu yaşam alanları için çalışıyor ve markamız ile olan bağınızda öncesinde ve sonrasında mutluluğunuzu her zaman ön planda tutuyoruz. Gelecek nesillerimiz için her adımımızda, her projemizde doğaya ve çevreye zarar vermeden, bunun yanında gelişimini destekleyecek çözümler üretmeyi de ihmal etmiyoruz.
Kendimizi yenileme ve geliştirme tutkusundan hiçbir saniye vaz geçmeden her projemizde mutluluğunuzu inşaa etmeye devam edeceğiz. Bu yolda bize olan güveniniz enerjimizin en önemli taşlarından biridir ilerlememize olan eşliğinizden dolayı teşekkürler.